Jätkades Carcom veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt

Header information section

Autoliising

Main content section

Autoliising


Teeme koostööd kõikide Eesti pankadega, et pakkuda oma klientidele võimalikult mitmekülgseid ning paindlike võimalusi autoostu finantseerimiseks.

Liisingu liigid


Kasutusrent

Kasutusrent sobib Sulle juhul kui sa ei soovi liisinguperioodi lõppedes saada auto omanikuks. Kasutusrendi korral ostab sinu valitud auto liisinguandja ning annab selle sulle liisinguperioodiks kasutada. Liisinguperioodi lõppedes on kasutajal võimalik:

 1. Sõiduk välja osta;
 2. Vahetada uue sõiduki vastu;
 3. Müüa sõiduk kolmandale osapoolele.

Kui soovid auto liisinguandjale tagastada siis peab see vastama tagasiostja kehtestatud nõuetele, millest üheks võib olla läbisõidu piirang.

Kapitalirent

Kapitalirent sobib Sulle juhul kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada auto omanikuks. Kapitalirenti on ka võimalik vormistada jääkväärtusega ehk viimane osamakse on oluliselt suurem. Seda võimalust tasuks kasutada juhul kui soovid väiksemat igakuist kuumakset.

Järelmaks

Järelmaks sobib oma olemuselt kõige rohkem kapitalirendile, sest järelmaksu perioodi lõppedes saab auto omanikuks ostja. Auto järelmaksu saab üldiselt taotleda väiksemale summale ning vanematele autodele. Järelmaksu puhul on reeglina ka finantseerimiskulud kõrgemad kui liisingu puhul. Ühtlasi on auto järelmaks eeskätt mõeldud eraisikust kliendile, kes soetab sõiduki teiselt eraisikult või ettevõttelt, mis ei ole käibemaksukohuslane.

Käibemaks

Lepingu liigi valikul tuleks lähtuda ka käibemaksust. Kui auto hind on koos käibemaksuga siis tuleb valida kapitali- või kasutusrendi vahel. Kui auto hind on käibemaksuta siis saab valida ainult järelmaksu. Eraisiku puhul ei ole üldiselt vahet, milline lepingu liik sõlmitakse, sest tingimused on väga sarnased. Ettevõtted peavad aga arvestama, et kapitalirendi korral tuleb tasuda käibemaks kogu auto hinnalt.

Liisingutingimused


Liisingupakkumist on võimalik taotleda:

 • 0% sissemakse
  Coop Pank ja Citadele Leasing puhul alates 0%, teisel pankadel nõutav vähemalt 10% sissemakse.
 • 1,9% baasintress
  Intressiga alates 1,9% + Euribor
 • 6-84 kuud
  Liisinguperioodiga 6 kuni 72 kuud (teatud juhtudel kuni 84 kuud)

Liisingupakkumine ning selles sisalduvad tingimused on igaühele individuaalsed ning sõltuvad konkreetsest finantseerijast. Täpsemad tingimused saate täites liisingutaotluse.

Taotluse esitamine


Liisingupakkumise saamine on vaid paari lünga täitmise küsimus. Taotluse täitmiseks vajaliku info võite meile edastada läbi maa, -õhu või Carcomis kohapeal ning olles pakkumise välja valinud, jääb teil üle vaid oma uues autos sõidumõnu nautida. Kõige mugavam viis taotluse esitamiseks on täita lehelt leitav vorm, mille me edastame teie poolt soovitud finantseerijatele.

Taotluse esitamine