Jätkades Carcom veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt

Headeri info

CARCOM Garantii

Sisu osa

CARCOM Garantii


Sõidukite valikul on meile üheks olulisimaks kriteeriumiks võimalus pakkuda klientidele operatiivselt ja kõrgeimal tehnilisel tasemel tuge. Omades pikaajalist kogemust on Carcomi ja meie koostööpartnerite tehniline oskusteave Eesti parimate seas.

Meie poolt toodud sõidukid on tehniliselt kontrollitud ning oleme kindlad nende väga heas seisukorras ja kvaliteedis. Selle kinnitamiseks anname kõigile meie poolt imporditud sõidukitele CARCOM garantii.

*CARCOM garantii on summaliste piiranguteta ning sõiduki remondiajaks anname teile Tasuta asendusauto.

Mitmetel meie poolt pakutavatel autodel on veel kehtiv tehasegarantii. Enamus autodel on tehasegarantii pikkus 2 aastat alates sõiduki esmasest registreerimisest. Kehtiva tehasegarantii olemasolul on osadele markidele võimalik juurde osta tehasegarantii pikendus. Volvodele võimalik juurde osta kuni 3 aasta pikkune Volvo garantii pikendus. Samuti pakub tehasegarantii pikendust Mercedes-Benz 5G garantii pikendus.

Baas-, värvi- ja keredefektide garantii on igal tootjal erinev. Tavaliselt on nende pikkus kuni 12 aastat. Täpsemalt uuri:
Volvo Garantii
Ford Garantii
Volkswagen Garantii
Mercedes-Benz Garantii

Carcom Lifetime Support

Carcom’i jaoks on iga klient tähtis ning me ei jäta Teid hädas kunagi üksinda. Selleks, et teil oleks ka aastate pärast ilmnenud probleemidega kellegi poole pöörduda, on kõigile meie klientidele Carcom OÜ poolt tagatud Eluaegne tugi.

Olgu tegu küsimusega auto ostu, müügi, vahetuse, remondi või muu tehnilise kohta,
Carcom OÜ telefon ja mailbox on Teie küsimustele alati avatud!