Jätkades Carcom veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt

Header information section

OÜ Carcom privaatsuspoliitika

Main content section

OÜ Carcom privaatsuspoliitika


Meile on oluline, et Sa saaksid meid usaldada ning seetõttu paneme suurt rõhku Carcom veebilehe külastajate privaatsuse kaitsmisele.

Meie isikuandmete töötlemise poliitikas kirjeldatakse muu hulgas seda, milliseid andmeid ja millisel eesmärgil me kogume ning kuidas saad meiega ühendust võtta.

Isikuandmete vastutav töötleja

Isikuandmeid töötleb Carcom OÜ (reg nr. 10964495), Pärnu mnt 490, Tallinn, 10915. Isikuandmete haldur on kohustatud tagama, et andmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate seadustega.

Käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldame, kuidas Carcom OÜ (edaspidi “meie”) töötleb Sinu isikuandmeid, kui pöördute meie poole, sõlmite meiega lepinguid, külastate meie esindust või veebilehte.

Palun tutvuge privaatsuspoliitikaga hoolikalt. Carcom võib teha privaatsuspoliitikas aeg-ajalt muudatusi. Küsimuste või taotluste korral palun võtke meiega ühendust allpool toodud kontaktandmetel.

Millistel juhtudel isikuandmeid kogume?

 • Proovisõidule registreerimine
 • Päringu esitamine
 • Liisingutaotluse täitmine

Milliseid isikuandmeid kogume?

Kui tellid tooteid meie veebilehelt, küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

 • Nimi;
 • Aadress;
 • E-posti aadress;
 • Telefoninumber;
 • Isikukood/registrikood
 • Ärinimi

Isikuandmete edastamine

Carcom võib edastada Sinu isikuandmeid:

 • Carcom koostööpartnerid, kellele andmete edastamine on vajalik parima teenuse osutamiseks, näiteks IT-tugiteenuste osutajad, turunduspartnerid jne;
 • kui esitad taotluse liisingu-, järelmaksu- või kindlustuslepingu sõlmimiseks, võib Carcom edastada Sinu isikuandmeid Sinu valitud liisingu-, järelmaksu ja kindlustuse pakkujatele, kellega soovite lepingu sõlmida ning kes on sellisel juhul Sinu isikuandmete vastutav töötleja Sinuga sõlmitud lepingu täitmise ja tagamise eesmärgil.

Carcom’il on õigus kontrollida Sinu poolt avaldatud isikuandmete õigsust ning koguda Sinu kohta täiendavaid andmeid avalikest allikatest, näiteks kontrollida juhiloa kehtivust proovisõidulepingu sõlmimisel.

Carcom ei kogu ühelgi juhul Sinu kohta andmeid mitteavalikest allikatest.

Teave küpsiste kohta

Veebilehel carcom.ee viibides võidakse koguda Sinu kohta isikuandmeid; selle käigus kogutud teave lehe kasutamise ja külastatud lehtede kohta salvestatakse. Kogutav teave võib puudutada tehnilisi andmeid Sinu seadme ja Interneti-ühenduse kohta (nt kasutatav operatsioonisüsteem, brauseri versioon, IP-aadress, küpsised ja kordumatud ID-d).

Mis on küpsis?

Küpsiseid on kahte tüüpi. Esimene neist salvestab tekstifaili pikema aja jooksul ja sellel on aegumistähtaeg. Selle küpsise eesmärk on näiteks anda Sulle teada, mida uut on tehtud pärast Sinu viimatist külastust.

Teist tüüpi küpsist nimetatakse seansiküpsiseks ja sellele aegumistähtaega pole. Selle puhul salvestatakse tekstifail ajutiselt ajal, kui meie saiti külastad. See aitab meil meeles pidada näiteks seda, millist keelt soovid kasutada. Tekstifail kustutatakse kohe pärast brauseri sulgemist.

Miks me küpsiseid kasutame?

Küpsised aitavad:

 • Toimida veebilehel Sinu ootustele vastavalt.
 • Mäletada Sinu seadistusi (näiteks keele valik).
 • Parandada Carcom veebilehe kiirust ja turvalisust.
 • Muuta Carcomi pakkumisi ja turundusteateid Sinu vajadustele sobivamaks.

Küpsiste kasutamise lubamine ja keelamine

Kui soovid kasutada veebilehe Carcom.ee kõiki võimalusi, pead küpsiste kasutamiseks loa andma. Seda saad teha oma brauseri seadete kaudu. Kui Sa küpsiste kasutamist lubada ei soovi, saad need brauseri turbeseadete kaudu välja lülitada. Ent see tähendab seda, et Carcom.ee ei tööta nii, nagu ette on nähtud. Küpsiste kasutamist saad vaadata oma veebilehitseja seadetest:

http://et.wondershare.com/recover-data/delete-cookies-from-web-browser.html.

Küpsised, mis on rangelt vajalikud, käivad alati kaasas meie veebilehe kasutamisega. Kasutaja keeldumisel ei ole võimalik ennustada, kuidas veebileht edasi töötab. Küpsiste seadete muutmine mõjutab kõiki veebilehti, mida külastad.

Kuidas informatsiooni kasutame?

Sinult saadud informatsiooni kasutame ainult tellimuse täitmiseks ja Sulle olulise info saatmiseks.

Kui Sa ei soovi enda andmeid meiega jagada, siis ostu sooritamiseks külasta meid aadressil Pärnu mnt 490, Tallinn.