Jätkades Carcom veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt

Header information section

Meist

Main content section

Meist


Carcom OÜ eesmärgiks on pakkuda Eestis, Euroopast toodud kvaliteetseid ja rikkaliku lisavarustusega sõidukeid. Püüdleme igapäevaselt just Teie nimel, pakkudes tuge kõiki sõidukit hõlmavate teenuste juures, et auto ost Teie jaoks võimalikult mugavalt, turvaliselt ja kiirelt kulgeks.
Meie meeskond on tegelenud sõidukite importimise, müügi ja hooldusega aastast 1992. Soovime pakkuda võimalikult mitmekülgset autoparki, hoides pidevalt laos ning saabuvana vähemalt 70 sõidukit.

Oleme spetsialiseerunud ennekõike VOLVO, MERCEDES-BENZ ja FORD marki sõidukitele.
Usume, et just pikaajalisele kogemusele ja kindlat tüüpi sõidukitele kontsentreerudes saame pakkuda klientidele parimate tehniliste lahenduste ja taskukohaste hoolduskuludega autosid.

Meie põhivalikusse on pisut hiljem ennast sisse söönud ka VOLKSWAGEN. Sedapuhku oleme pannud rõhku just rohelisemale tulevikule orienteeritud Volkswagen Ecofuel maagaasi/CNG peal sõitvatele sõidukitele. CNG autode puhul tahaks esile tõsta just madalat CO2 heitgaaside määra ja madalat kütusekulu ehk säästlikumat sõitu nii loodusele kui ka rahakotile.

Carcom OÜ on kõigi Eesti pankade ja suuremate liisingupakkujate ametlik koostööpartner.

Meie poolt toodud sõidukid on kontrollitud ning me oleme kindlad nende väga heas seisukorras ja kvaliteedis. Selle kinnitamiseks on kõigil meie poolt imporditud sõidukitel CARCOM garantii.

Soovi korral on kliendil võimalik tellida ka Tallinna piires, enda poolt valitud esinduses või töökojas, ostueelne kontroll. Transpordiga tegeleb Carcom ning see on kliendile Tasuta.

Pakume omalt poolt ka hooldust, remonti ning lisavarustuse paigaldust.

„Service Line“ riiulitega kaubikud
Peale sõiduautode pakume ka suures valikus töösõitudeks mõeldud kaubikuid ja eriotstarbelised sõidukid, peamiselt FORD, OPEL ja VOLKSWAGEN tootjate poolt. Valikus hoiame nii väike- kui ka tavamõõdus kaubikuid, väiksemaid kallur-pealisehitusega autosid ning eriotstarbeks sisseehitatud riiulisüsteemidega „SORTIMO“ ja „BOTT“ SERVICE LINE kaubikuid.
Service Line on mõeldud just hooldust ning elektritöid teostavale ettevõttele, kus seadmete ning materjalide pakkimiseks on SERVICE LINE ainuõige valik.

Carcom Lifetime Support

Carcom’i jaoks on iga klient tähtis ning me ei jäta Teid hädas kunagi üksinda. Selleks, et teil oleks ka aastate pärast ilmnenud probleemidega kellegi poole pöörduda, on kõigile meie klientidele Carcom OÜ poolt tagatud Eluaegne tugi.

Olgu tegu küsimusega auto ostu, müügi, vahetuse, remondi või muu tehnilise kohta,
Carcom OÜ telefon on Teie kõnedele alati avatud!

+372 5660 6062
Teie Carcom